Antalya Restaurant Lviv

lviv ukrayna
lviv ukrayna

Lviv Antalya RestaurantBiz Türkler’in en hassas olduğu konu şüphesiz yeme içmedir. Hele ki yurtdışına çıktığımız da yerel yemekleri tattıktan hemen sonra gözümüz Türk yemeklerini arar.

Özellikle yurt dışında kahvaltı kültürünün olmaması da bizi yurt dışı gezilerimiz de oldukça zora sokan durumlardan birisi.

Lviv Türk RestaurantıBir başka durum ise ne söylenirse söylensin yabancı mutfaklarda domuz ve domuz ürünlerinin kullanılma ihtimali bizi huzursuz etmekte.

Dünya’nın her yerinde bu korkularımızı ve sıkıntılarımızı giderecek bir Türk girişimciye rastlamamız mümkün. Bunlardan birisi de Ukrayna’nın Lviv şehrinde bulunan Antalya Restaurant.

Ukrayna Türk RestaurantıUkrayna’nın Lviv şehrinde bulununan Türk Restaurantı helal eti, lezzetli yemekleri ve sizi Türkiye’de bir pazar kahvaltısındaymış mutluluğu yaratan kahvaltısıyla hizmet veriyor.

Ukrayna Lviv Türk Restaurantı Antalya Restaurant; Lviv şehir merkezinde hizmet veriyor. Hem lezzeti hem kalitesi hemde konukseverliği ile sizi ülkenizden uzakta Türk mutfağı ile buluşturuyor.

Adres : Valova, 5 St. Lviv (Kredens cafe Yanı)

Telefon : +38 063 024 12 89 (Whatsapp’dan da ulaşabilirsiniz)Lviv Antalya Restaurant Ukrayna Antalya Restaurant

lvivukrayna.com olarak kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Olumlu ve olumsuz geri bildirimleriniz için tatil@lvivukrayna.com

[Toplam:4    Ortalama:4/5]

İlk yorum yapan olun

Bu konu hakkında yorumlarını paylaş