Kurban Bayramı Ukrayna Turu

Kurban Bayramı Ukrayna Turu

Dolar ve Euro’nun önlenemez yükselişi, vize problemleri derken hepimiz için yurtdışı tatili büyük bir sorun haline geldi.Türkiye ile Ukrayna arasında imzalanan anlaşma sonucu Ukrayna ve Türkiye arasında ki vizeler kaldırıldı. Artık her iki ülkenin vatandaşları da maksimum 90 gün süre ile turistik olarak bu ülkelere giriş çıkış yapma hakkına sahip.

Vizelerin kaldırılmasından kısa bir süre sonra ise Türkiye ve Ukrayna pasaportsuz seyahat dönemine geçiş yaptı. Her iki ülkenin vatandaşları sadece Çipli kimlik kartları ile seyahat etme özgürlüğüne kavuştu.

Son zamanlarda Türkiye’de dolar ve Euro’nun yükselişi de insanları bu iki para biriminin geçmediği vize sorunun olmadığı lokasyonlara yönlendirdi. Bunlardan en güçlüsü ise 2017 ve 2018 ‘de en popüler destinasyon olan Lviv oldu.

Ukrayna’nın Lviv şehri Unesco tarafından koruma altına alınmış harika bir şehir. Turistik açıdan sizi oldukça tatmin edecek kültür, tarih, eğlence turizmi ile kendine hayran bırakıyor.

Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte insanların ilk Tercihi yine Ukrayna oldu. Kulislerde aldığımız bilgilere göre Lviv bu sene de en çok tercih edilen şehirler arasında Liderliği bırakmıyor.

Kurban bayramında Ukrayna Lviv düşünüyorsanız ve hala rezervasyon yaptırmadıysanız https://lvivtatili.com internet sitesinden iletişim bilgilerine ulaşarak WhatsApp Viber üzerinden (lvivukrayna.com internet sitesini referans göstererek)
bilgi ve rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

İyi Tatiller 🙂[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Lviv Ukrayna

Bu konu hakkında yorumlarını paylaş