Özel Masaj Salonları

mutlusonmasaj

“Happy Ending Massage” olarak bilinen “Mutlu sonlu masaj” salonları Ukrayna’da özellikle de Lviv’de oldukça meşhur.

Aslında temel anlamda içeriği her masaj salonunda değişen ve aslında tırnak içinde mutlu sondan kastı kişiden kişiye, masaj salonundan ülke ve şehre kadar farklılık gösteren bir masaj çeşidi.

eroticmassageBu masaj ‘ın gerçek anlamda masaj kısmına gelecek olursak özünde “Body Massage” yani vücut masajı. Ukrayna ‘da genel de bu isimle anılmakta ve konseptide bunun üzerinedir.  Çeşitli sürelerde ve içeriklerde vücut masajı ile rahatlama imkanı sağlanıyor. 

mutlusonmasajÖzel esanslar ile jakuzi, spa, sauna dahil olmak üzere çeşitli atmosferlerde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

İmparatorluk Masajı, Kraliyet Masajı, VIP Masaj, Ayak Masajı, Kafa masajı, Thai masajı gibi bir çok isimde ve konsepte özel masajlar bulunmaktadır.

Body massage yani Vücut masajı, masörün vücudunuzun üzerinde kayarak sizi tahrik ederken bir yandan da masaj yapması ile gerçekleşiyor. Bu masaj’a ek olarak masörün tüm vücudunuzu öptüğü paketleri de almanız mümkün.

Bu masaj sizlere her ne kadar finali farklı düşündürse de kesinlikle öyle değil. Bu masajların sonunda kesinlikle cinsel birliktelik bulunmaktadır. Ve unutmadan Ukrayna’da masaj salonlarının fiyat tarifelerinin yüksek olduğunu unutmamakta fayda var.Lezbiyen gösteri, 2 masör, 3 masör gibi keyfinizi doruğa çıkarken fiyatıda katlayan bir çok seçenek bulunmaktadır.

Lviv Masaj Salonları’nda fiyatlar minimum 80 ila maksimum 500 dolara değişiklik göstermektedir.

 

[Toplam:9    Ortalama:2.7/5]

İlk yorum yapan olun

Bu konu hakkında yorumlarını paylaş