Eşimle, sevgilimle Ukrayna’ya gidebilir miyim?

karpat dağları

Öncelikle sitemize gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Euro’nun artışı, vizelerde ki zorluklar ülkemizde ki vatandaşlarımızı daha kolay ulaşım sağlayabileceği Ülkeleri tercih etme yoluna  itti.

Bizlere gelen sorular içinde en çok karşılaştığımız soruların başında; “eşimle Ukrayna’ya gidebilir miyim?” “Ukrayna’ya aile ile gidilir mi?” gibi sorular.

Daha önce ki “Ukrayna ile ilgili yanlış bilinen gerçekler”  yazımızda belirttiğimiz gibi, Ukrayna dendiği zaman insanların aklına maalesef bu ülkenin erkeklerin çapkınlık yaptığı ülke olarak geliyor.Ukrayna kış sporları için harika bir seçenek olan kayak merkezleriyle ve Unesco tarafından kültür mirası listesinde yer alan Lviv başta olmak üzere tarihi ve doğal güzellikleriyle bu görüşü parçalayıp yok etmeye çok meraklı.

Vizesiz, Pasaportsuz sadece kimlikle eşinizle, dostunuzla, arkadaşlarınızla, sevgilinizle harika bir tatil geçirmek için Ukrayna oldukça memnun kalacağınız yeni dönemin popüler bir tercihi.

bukovelİsveç, İsviçre gibi kayak sporlarına büyük ilgi duyan ülkelerin vatandaşlarının en çok tercih ettiği kayak merkezleri Ukrayna ‘da yer almaktadır.

Yılın büyük bir bölümünde çok ama çok uygun fiyatlara Ukrayna’da harika bir kış tatili yapabilirsiniz.

 

 

Kış tatili değil ama bir dağ tatili ve kamp fena olmadı, yada şehirden uzak bir dağ evinde harika bir tatil hayaliniz varsa, Ukrayna’nın size teklifi var. Meşhur Karpat Dağları…

karpat dağları

Yok benim yükseklik korkum var, o kadar oksijen bana fazla derseniz, yükseklere çıkmadan şehirden biraz uzaklaşarak sevgilinizle eşinizle harika romantik bir tatil geçirebileceğiniz minik şirin masalsı evler sizleri bekliyor

lvivukrayna.comBurada her kitleye, her yaşa göre bir seçenek mutlaka var. Bunların hiçbirini istemiyorsanız sadece biraz tarih kokusu biraz sanat istiyorsanız sizi Lviv şehir merkezine, Rynok meydanına bekliyoruz.

rynok

[Toplam:3    Ortalama:4.3/5]

İlk yorum yapan olun

Bu konu hakkında yorumlarını paylaş